یک طرفه شدن چالوس / ترافیک سنگین بازگشت پس از سفر در جاده های شمالی

[ad_1]

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل پلیس راهنمایی و رانندگی از یک طرفه بودن جاده چالوس و بازگشت ترافیک سنگین پس از سفرهای عید سعید فطر در محورهای شمالی خبر داد.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت وگو با ایسنا، وی یک طرفه بودن محور چالوس را در مسیر شمال به جنوب اعلام کرد و گفت: از ساعت 8 صبح امروز تردد در مسیر جنوب به شمال جاده چالوس و آزاد تهران – شمال ممنوع و با بارگیری در این مسیر به طور کامل تخلیه شده، تردد در مسیر شمال به جنوب جاده چالوس یک طرفه می شود، این محدودیت تردد تا کاهش مجدد تردد وسایل نقلیه و بازگشت عادی تردد ادامه خواهد داشت، در این بین مسافران و رانندگان می توانند از مسیرهای منتهی به شمال به عنوان جایگزین استفاده کنند. .

وی درباره وضعیت ترافیکی جاده های کشور نیز گفت: گزارش ها حاکی از آن است که ترافیک در مسیر شمال به جنوب محور چالوس پرحجم و در مقاطعی مانند مرزن آباد و میانک و حدفاصل مجلار تا پل دزبان و هریجان و نساء است. مناطق و ماهان، سیاه، بیشه، هزارپا و نیسا نیمه سنگین هستند.

شیرانی ادامه داد: تردد در مسیر شمال به جنوب محور هراز در محدوده پلیس راه آمل و حد فاصل پارک جنگلی آمل تا چهارراه چلاو و محدوده لاریجان و حدفاصل شاهاندشت به رینه و مسیر آب -منطقه اسک و آبعلی نیز سنگین و نیمه سنگین گزارش شد. در محور رشت – قزوین در پارک های جنگلی سراوان، رودبار و شیرین سو نیز وضعیت های مشابهی گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل پلیس راهنمایی و رانندگی افزود: تردد در اتوبان قزوین – کرج در محدوده آبیک نیز پرفروش است و از بعدازظهر امروز بر حجم تردد در اتوبان کرج – تهران افزوده می شود. تردد در سایر محورها روان بوده و حادثه ای گزارش نشده است.

وی درباره وضعیت جوی راه های کشور نیز گفت: هم اکنون در برخی از محورهای استان های قزوین، گیلان و مازندران بارش باران گزارش شده است. هوای سایر جاده های کشور آرام است، هیچ پدیده ای وجود ندارد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.