ثبت نام انتقال فرهنگ از فردا آغاز می شود

[ad_1]

طبق روال ابلاغی نقل و انتقالات قرارداد و نیروی رسمی آموزشی، ثبت نام فرهنگیان متقاضی انتقال از فردا شنبه 15 اردیبهشت ماه آغاز می شود.

به گزارش ایسنا، بر اساس اعلام وزارت آموزش و پرورش، روند انتقال به خارج از استان برای سال تحصیلی آینده در یک مرحله هماهنگ شده و نرم افزار بر اساس لیست امتیازات تایید شده داوطلب و بر اساس فیش حقوقی ادارات مربوطه پردازش خواهد شد.جنس زیر و تقسیمات/گروه های برنامه ریزی شده انجام خواهند شد:

ثبت نام انتقال فرهنگ از فردا آغاز می شود

– ثبت مشخصات، تکمیل فرم نمره دهی و دانلود مشخصات از طریق سامانه مشخصات کارکنان به آدرس: Profile.medu.ir از 15 اردیبهشت لغایت 15 خرداد.
– بررسی پرونده ها و بررسی کارت امتیازی متقاضیان توسط آژانس مبدا در سامانه جامع منابع انسانی به نشانی hrm.medu.ir: از ۲۷ خرداد لغایت ۱۴ تیر.
– نرم افزار پردازش اسناد بر اساس ترازنامه منابع انسانی: از تاریخ 15 لغایت 14 تیرماه
– اعلام نتایج: 06/07

به یک عدد ادامه دهید شرایط و ضوابط ثبت درخواست انتقال گوی:

اولین- انتقال دائم: عدم تعهد خدمت به منطقه، درخواست ماموریت دائم. آنها مجاز به درخواست ماموریت دائمی نیستند.

انتقال موقت پول: حداقل 2 سال سابقه خدمت آزمایشی داشته باشد

تبصره: از سال تحصیلی جاری، تمدید انتقال موقت برای سه سال دیگر مجاز است.

ضوابط محاسبه سابقه خدمت آموزشی تمام وقت در آموزش و پرورش، سوابق تا 31 ژوئن 1401 در دستور کار گنجانده شده است.

4- زمان تنظیم مدارک به صورت حق التدریس، انتقال اسناد، سفرهای کاری به سایر موسسات، تحصیل در مراکز تربیت معلم، تربیت معلم، نظام تعهدات، تعیین قراردادهای دائم کار و … لحاظ نخواهد شد. بخشی از سابقه کار برای انتقال

انتقال استثنایی:

به منظور حمایت از جمعیت جوان، سیاست های کلی خانواده و حفظ یکپارچگی و انسجام این نهاد، واگذاری موارد زیر به صورت استثنایی صورت می گیرد:

1- انتقال زوج فرهنگی به محل خدمت همسر.

2- فرهنگیانی که همسرانشان در خدمت سربازی و انتظامی بوده و به دستور مقام مربوطه (بدون درخواست آنان) منتقل شده اند. (تایید بالاترین مقام نظامی یا انتظامی استان)

3- همسر جانباز در صورت تغییر محل کار عادی جانباز در همان سال با تایید مرجع ذیصلاح به استناد ماده 17 آیین نامه اجرایی ماده 13 قانون استخدام انجام و ایثارگران.

4- فرهنگیانی که از ابتدای سال 1400 تا پایان مهلت درخواست ثبت نام ازدواج کرده و زایمان کرده اند.

5- همکاری در جایی که خود، همسر یا فرزندانش بیماری حاد صعب العلاج داشته باشند. (با ارائه رای صریح شورای پزشکی استان در مورد وضعیت غیرقابل بخشش و کمبود امکانات و تجهیزات پزشکی محل خدمت فرد)

نقل و انتقال افراد معاف بدون در نظر گرفتن سابقه خدمت و نحوه تعیین تکلیف این دسته از متقاضیان به صورت دائم (به استثنای مقاصد کلانشهری) و در غیر این صورت موقت در صورت شرایط بند (1) بند (د) و موارد درخواستی انجام می شود. توسط متقاضی

در نظر گرفتن:

1- در تکمیل جداول نیازها و غیر نیازها باید طوری برنامه ریزی شود که در صلاحیت های انسانی تفاوتی وجود نداشته باشد و مناطق کم درآمد (مرز، جابجایی کشت، روستاها) کمبود نداشته باشند. از نیروی انسانی

2- نقل و انتقالات دائمی به شهرداری های اصفهان، اهواز، تبریز، تهران، شیراز، قم، کرج و مشهد ممنوع بوده و صرفاً درخواست متقاضی برای انجام وظایف (انتقال موقت) قابل رسیدگی است. لذا متقاضیان این شهرها تنها مجاز به ارائه درخواست ماموریت (انتقال موقت) می باشند. ضمناً داشتن امکانات برای خروج از شهرداری باید درخواست کتبی جداگانه ارائه کند.

3- ملاک بررسی وضعیت جابجایی فرد در حین رسیدگی، سمت و رشته اصلی تدریس کارمند می باشد. موقعیت تدریس اولیه با رده شغلی کارمند مطابقت دارد، مگر اینکه در طول خدمت، از طریق مجوز رسمی تغییر تغییر کند. بدیهی است که پست اولیه و حوزه تدریس همکار لزوماً با موقعیت و حوزه آموزشی آگهی استخدام سالانه همکار مطابقت ندارد.

4- چنانچه فردی در سال گذشته انتقال موقت داشته باشد در صورت داشتن درخواست تمدید مهلت انتقال و دارا بودن شرایط باید نسبت به ثبت پرونده در سامانه مربوطه و ارائه پرونده اقدام نماید.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.